Największy drumandbass’owy festiwal roku LET IT ROLL 2017

Największy drumandbass’owy festiwal roku LET IT ROLL 2017

Kolejna edycja największego drumandbass’owego festiwalu to już historia.  W tym roku LET IT ROLL 2017, który odbył się w Czeskich Milovicach, dostarczył wszystkim niezapomnianych emocji i wrażeń.  Jest to jeden z tych festiwali na które czeka się z niecierpliwością odliczając dni z miesiąca na miesiąc.

Scena na festiwalu Let It Roll

W tym roku połączone ekipy StreamTeam Live TV - transmisje online oraz Vibe Drop miały okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu osobiście. W jakim celu zapytacie ? Jak to ładnie określił jeden z założycieli VibeDrop : ,,Szykujemy dla Was po cichu skromny, pilotowy sezon poradnika festiwalowego”.

Gwiazdami tegorocznego festiwalu byli:
ANDY C, CAMO & KROOKED, NETSKY (DJ SET & SCRIPT MC), WILKINSON (DJ SET)SIGMA (DJ SET)SUB FOCUS, HIGH CONTRAST, BLACK SUN EMPIRE, A-CRAY, A.M.C, AGRESSOR BUNX, ANILE, ANNIX, ANT TC1 i wielu innych. Pełny line-up dostępny na: Let it Roll

A teraz nieco historii , a wiec jak narodził  się pomysł ?
Cała przygoda zaczęła się w Czechach w 2003 roku, kiedy to narodził się pomysł serii klubowych nocy pod wspólna nazwą LET IT ROLL. Pięć lat później, ogromny sukces tych imprez skłonił promotorów do rozszerzenia swojej działalności. Pojawił się pierwszy festiwal LET IT ROLL Open Air. Z roku na rok rosła jego popularność  oraz ranga. Organizatorzy zaczęli więc zastanawiać się nad ekspansją swojego pomysłu. Zdecydowali się wyjść poza granice państwa, przemycając markę Let It Roll do swoich wschodnich sąsiadów.

Więcej informacji na temat LET IT ROLL 2017 znajdziecie na:
https://www.letitroll.eu/news/
https://web.facebook.com/letitrollcz/