Wszystko co dobre, szybko się kończy – Up To Date Festival 2017

Wszystko co dobre, szybko się kończy – Up To Date Festival 2017

W miniony weekend 8-9.09.2017r. nasz dream team, w postaci Vibe Drop oraz StreamTeam Live TV, gościł  na festiwalu Up To Date 2017 r.

Wywiady przeprowadzane przez Streamteam Live Tv podczas festivalu UpToDate

Up To Date to wydarzenie odbywające się od 7 lat w Białymstoku, pierwotnie w dawnych magazynach wojskowych Węglowa, a obecnie w podziemiach Stadionu Miejskiego, a także Operze i Filharmonii Podlaskiej oraz Muzeum Rzeźby im Alfonsa Karnego w Białymstoku.

Festiwal jest świetnie znany koneserom muzyki techno, ambient i hip-hop. Wyróżnia go nie tylko wysoka jakość, odważny i starannie selekcjonowany line-up, ale także charakter wyrażany oryginalnym marketingiem, identyfikacją, akcjami streetartowymi, a zwłaszcza odkrywczym i niesztampowym PR-em.

Siłą festiwalu nie jest zatem jedynie program artystycznym, ale różnorodna w formie i tematyce filmowa promocja, w której do tej pory znalazło się miejsce zarówno dla autorytetu naukowego (prof. Jana Miodka), artystów występujących na festiwalowych scenach (Bisz, Małpa, Zeus), archetypu miłośnika ortalionowych dresów (Cinek), czy wreszcie Pana Stanisława, prywatnie Taty Cezarego Chwicewskiego, bohatera filmy „Bagaż Życia”.