Rozpoczynamy współpracę z Polonia Warszawa!

Rozpoczynamy współpracę z Polonia Warszawa!

Możemy już oficjalnie poinformować o naszej współpracy z ABK Grupa, a tym samym z Polonią Warszawa.  Już dziś zapraszamy na pierwszą z transmisji live (mecz Polonia Warszawa - Sokół Ostróda), która odbędzie się dnia 30.09.2017 o godzinie 17:00 na kanale YouTube Polonii Warszawa.

 

Polonia Warszawa to polski klub piłkarski z siedzibą w Warszawie. Jest to drugi klub piłkarski, który powstał w Warszawie (po Koronie Warszawa powstałej w 1909) i pozostaje obecnie najstarszym klubem w Warszawie oraz pierwszym wicemistrzem w dziejach polskiego futbolu i pierwszym mistrzem Polski po II wojnie światowej. W tabeli wszech czasów Ekstraklasy zajmuje 13. miejsce.

Rok powstania: 1911

Barwy: czarno-biało-czerwono-czarne

Przydomek: Czarne Koszule

Adres klubu: 00-206 Warszawa, ul. Konwiktorska 6

Stadion: Stadion Polonii Warszawa im. Generała Kazimierza Sosnkowskiego

 

 

ABK jest niezależną agencją komunikacji marketingowej działającą w Polsce od 1991 roku. Specjalizuje się w tworzeniu strategii i realizacji programów marketingowych dla firm dysponujących ograniczonym budżetem. Oferuje kompleksową obsługę w obszarach reklamy, organizacji imprez, public relations, tworzenia stron internetowych i marketingu w mediach społecznościowych.

ABK zostało założone przez Romana Fedorczuka posiadającego wieloletnie zawodowe doświadczenie na rynku amerykańskim: licencja Screen Actors Guild, American Federation of Theater and Radio Artists, członek American Advertising Association, American Arbitration Association.