Streamteam Live TV na Targach, czyli… XXI Targi FOTO VIDEO FILM naszym okiem!!

Streamteam Live TV na Targach, czyli… XXI Targi FOTO VIDEO FILM naszym okiem!!

XXI Targi FOTO VIDEO FILM 2018 za nami. Na kilka dni Łódź zamieniła się w Mekkę dla profesjonalistów, amatorów i pasjonatów „cykania” fotek ? Od wielu lat jest to miejsce, które ściąga większość liczących się na polskim rynku marek i fachowców - w tym roku nie mogło nas tam zabraknąć! Mieliśmy okazję stanąć ramię w ramię z największymi potentatami rynku naprzeciw pasjonatom, profesjonalistom oraz innym ciekawskim tego, co nowego przyniesie rok 2018, a przyniesie wiele!

Można tu było dotknąć i stanąć oko w oko z rozwiązaniami zarówno dla osób zajmujących się tematyką związaną z fotografią od lat, jak i dla tych, którzy swoją przygodę dopiero zaczynają. W związku z tym mogliśmy o zobaczyliśmy szeroką gamę sprzętu, którego nie widuje się na co dzień (teleobiektywy niczym szpaler armat z pirackiej armady), oraz inne rzeczy, na które pewnie nie będzie nas stać jeszcze długo, ale o których po cichu śnimy ?? Z drugiej zaś strony duża cześć targów to akcesoria i dodatki, a także nowinki techniczne w zasięgu portfela szarego pasjonata branży. I tu do wyboru do koloru:

  • Pamięci masowe do backupowania danych
  • Ku naszej uciesze – przenośne fotobudki
  • Oświetlenie studyjne
  • oraz cała masa rzeczy genialnych i praktycznych do używania na co dzień, jak najprostszy selfiestick ?

Organizatorzy przygotowali również serię spotkań i wykładów z ekspertami dla ciekawskich arkanów obróbki zdjęć, filmów oraz transmisji obrazów. I tu wchodzimy my, cali na biało!

Nasz OB VAN (wóz transmisyjny naszpikowany super gadgetami jak zbroja Iron Man'a") był wystawiony dla zwiedzających do wglądu a my, w świetle jupiterów, zbijaliśmy piątki i odpowiadaliśmy na pytania, tucząc przy okazji wygłodniałych uczestników ciasteczkami ? Z tego wozu, jak i z całego eventu, prowadziliśmy transmisję live na FB Streamteam Live TV.

Nie można zapomnieć o najważniejszym - nasze oczko w głowie, czyli najnowsza kamera Blackmagic URSA Broadcast, która miała premierę w Polsce na początku roku. Jako jedni z niewielu przywieźliśmy ją ze sobą na targi i daliśmy ludziom możliwość zobaczenia jej na żywo! Nie mogliśmy odmówić sobie możliwości pochwalenia się faktem, że to cacuszko jest w naszych rękach ?

Na naszym stoisku był również konkurs dla najwytrwalszych. Wystarczyło zostawić do siebie wizytówkę i odpowiedzieć na proste pytanie: W jakich sytuacjach przydałaby Ci się transmisja live (streaming)?

Z tego miejsca chcemy serdecznie pogratulować zwycięzcy, Panu Damianowi Rowińskiemu, który wygrał trip do Hiszpanii. Pozostałych, którzy stanęli na podium czeka przejażdżka legendarnym Fordem Mustangiem GT po torze w Warszawie. Raz jeszcze gratulujemy i w głębi ducha zazdrościmy ? Za ufundowanie nagród dziękujemy SOLO you&me – bez Was by się to nie udało ?

Emocji było co nie miara, dlatego raz jeszcze chcemy podziękować wszystkim, którzy nas odwiedzili, pytali i zbijali piątki. Dzięki Wam nie możemy się już doczekać, kolejnej, XXII edycji Targów! Do zobaczenia!

Zespół Streamteam Live TV

? #sreamteamnews #wednesdaynews #streamteamlivetv