Mecze pierwszej Ligi Kobiecej Piłki Nożej – najnowsza realizacja Streamteam!

Mecze pierwszej Ligi Kobiecej Piłki Nożej – najnowsza realizacja Streamteam!

Transmisje na żywo - te na Facebook’u, YouTube, specjalnych platformach streamingowych czy na portalach takich jak Instagram, to już niemal codzienność. Codzienność nie tylko dla blogerów i influencerów, ale również wielkich firm, które ze spotkaniem chcą dotrzeć do wszystkich pracowników, nawet tych na drugiej stronie globu; małych firm, które szukają sposobów nowoczesnej promocji; drużyn sportowych, które pamiętają o swoich kibicach, którzy nie mogą towarzyszyć im podczas meczu. Przykładów jest bardzo wiele.

Oczywiście taką transmisję można przeprowadzić osobiście, ale tylko ten, kto chociaż raz podjął się tego wyzwania wie, że to nie jest taka prosta i oczywista sprawa. Ilość możliwości, problemy techniczne, ustawienie kamer – to tylko przykłady problemów, które mogą się pojawić. Dlatego coraz więcej ludzi korzysta z usług firm, które zajmują się tym profesjonalnie, zwłaszcza, że dają one możliwość dostosowania swoich usług do budżetu, którym akurat dysponuje Klient.

W momencie, kiedy firma nie posada ograniczeń finansowych, sprawa wydaje się prosta, ale co w sytuacji, gdy chęci są a budżet jest okrojony? Ostatnio pisaliśmy o zastosowaniu mobilnych zestawów transmisyjnych, który to jest idealnym rozwiązaniem w takich sytuacjach.

Mobilny zestaw transmisyjny daje wiele możliwości. Świetnie sprawdza się w realizacjach, które nie potrzebują wielu torów kamerowych. Dzięki temu, że pieczę nad wszystkim sprawuje jedna osoba, transmisja realizowana jest za użyciem jednej kamery, bez tzw. „efektówek”, koszt takiej transmisji jest niewielki, co może się idealnie sprawdzić w przypadku np. drużyn mniej popularnych sportów.

Tak było w przypadku pierwszoligowych meczy Kobiecej Ligi Piłki Nożnej. Drużyna PKS Piastovia - ZAP Piastów zwróciła się do nas z pytaniem o możliwość transmisji z rozgrywek. W ten sposób narodziła się wspaniała współpraca pomiędzy nami, która zrodziła już 4 transmisje:

Pierwsze z nich odbyło się 19 sierpnia ⚽ PKS Piastovia - ZAP Piastów vs.  Sztorm AWFiS Gdańsk

Druga odbyła się 26 sierpnia - ⚽ PKS Piastovia - ZAP Piastów vs. KSS Kotwica Kórnik

Trzecia z nich odbyła się 9 września na stadionie MKS Piastovia w Piastowie pomiędzy ⚽ PKS Piastovia - ZAP Piastów vs. Akademia Piłkarska LG - seniorki ,

A kolejny meczy odbył się na tym samym stadionie, pomiędzy ⚽ PKS Piastovia - ZAP Piastów vs. Polonia Środa Wielkopolska Kobiety

Mamy przyjemność również uczestniczyć w kolejnym spotkaniu drużyny z Piastowa, które tym razem gra przeciwko Kobiecy KP Bydgoszcz, już w najbliższą sobotę, 22 września o godzinie 16! Serdecznie wszystkich zapraszamy na transmisję online, która będzie dostępna pod tym wydarzeniem: Transmisja Live: Piastovia Piastów - KKP Bydgoszcz

Co jest ważnego w przypadku niskobudżetowych realizacji? Najważniejszy jest fakt, że niskim nakładem pieniężnym można otrzymać profesjonalną transmisję na żywo. Oznacza to, że możemy przetransmitować każde wydarzenie dla nieskończonej liczby odbiorców w rozsądnych pieniądzach. Warto podkreślić, że przypadku wydarzeń sportowych mamy dodatkowo do wyboru pakiet belek podstawowych w kolorze wybranym przez Klienta – w skład wchodzi zegar, belka wynikowa i plansza początkowa.

Wszystkie powyższe wydarzenia są świetnym przykładem, jak można wykorzystać mobilny zestaw transmisyjny. Jesteś ciekawy, czy to rozwiązanie sprawdzi się na Twoim wydarzeniu? Pisz do nas śmiało!

Zespół Streamteam Live TV!